“Vše, co si dokážeme představit je skutečné”

– Pojďme měnit sny v realitu


Ireine.

Jmenuji se Irena, ale mnozí mne znají jako Ireine – jsem profesionální fotografka a content creator na volné noze, nomád, cestovatel a kreativec. Mou největší vášní je vytvářet unikátní fotografie s jedinečnou atmosférou a světem a tuto tvorbu s vámi ráda budu sdílet…

Věřím že každá osobnost i každá značka si zaslouží odlišný styl, který bude vyjadřovat vše, co chceme říci mezi řádky.

Mou vizí je být více než fotografkou pro své klienty. Chci se ujistit že máme jasnou představu, shodujeme se v detailech a vy máte dobrý pocit jak ze samotného setkání, tak z výsledných fotek. Proto se snažím postavit každý projekt od základu jako individuální a obsáhnout co nejlépe všechna očekávání.

… Chcete se mnou sdílet svoje přání? 


Portréty

Někdy potřebujeme fotky, které vyjádří více než mohou samotná slova… fotky, které nás budou reprezentovat, vypadat skvěle na sociálních médiích a dodají nám sebedůvěru. Často vzhlížíme k lidem s dokonalými fotkami a přejeme si být jako oni. Všichni můžeme být stejně okouzlující a zároveň být sami sebou! Nejlepší cestou je spojit se se mnou a sdílet vaše přání. Nic mi nedělá větší radost, než připravovat unikátní focení na míru a vidět vděčné reakce svých klientů na galerie snímků, které jsme společně nafotili!

Rodinné focení

Drahocenné vzpomínky, které si přejeme uchovat v paměti nezůstanou vždy tak živé, jako před lety. Děti vyrostou a fotky s telefonu zapomínáme zálohovat. Chtěla bych vám nabídnout nejen dokonalý zážitek, ale i vzpomínky které nikdy nevyblednou. To jakou formu si vyberete bude vždy na vás! … Digitální fotografie, fotoalba, tisky na desky, či cokoliv co bude pasovat vašim očekáváním.

Reklamní focení

Pojďme se bavit o VELKÝCH PROJEKTECH – Práce v týmu plného kreativních lidí je vždy můj šálek čaje. Skvělé projekty vznikají spojením skvělých nápadů. Pokud by vám tedy přítomnost fotografa v media týmu právě chyběla, jsem tu právě pro Vás!

Produktová fotografie

Ve světě nepřeberné nabídky trhu je důležitá osobitá prezentace, která nás posouvá od průměrných po jedinečné. Zákazníci neradi utrácí své peníze za králíky v pytli. Proto se ráda připojím k vašemu týmu a pomohu vám rozjet byznys po vizuální stránce, která bude kreativní a podpoří vaše cíle a hodnoty. Každá značka se kterou spolupracuji vypráví svůj vlastní příběh a potřebuje jedinečný přístup. Proto si ráda vyhradím čas na porozumění vašich přání a očekávání, abych mohla sestavit své služby přesně na míru vašim potřebám.

Ateliér

Tentokrát je to čas jen a jen pro vás! Chcete nastartovat vlastní byznys a nemáte nadčasové fotky či skvělé studiové portréty? … Rodinné fotky? Portrét do životopisu? Sexy kalendář? V ateliéru můžeme zrealizovat téměř cokoliv si umíte představit a není se vůbec čeho bát, či se stydět! Ať máte přesný nápad, nebo chcete jen experimentovat – stačí poslat jen jednu zprávu a můžeme fotit!

Dokument

Jednou z mých vášní je dokumentování světa kolem nás, abychom ho zachytili v čase a pozorovali jeho změny. Navštivte mne, mého tatínka a lesníky v samém srdci Žďárských vrchů na Vysočině, kde sleduji přírodu monokulturních lesů bojujících s kůrovcovou kalamitou šířící se od roku 2016.

Scroll Up